Logo WTZ Kodeń przedstawiające czerwone serce z wpisanym w nie napisem WTZ Kodeń

Warsztat Terapii Zajęciowej

Bal Karnawałowy

25 stycznia 2018r odbył się w Sali GCKS i T w Kodniu bal karnawałowy zorganizowany przez nasz WTZ przy współpracy z ŚDS w Kodniu

Uroczystość sfinansowana została z projektów realizowanych przez Stowarzyszenie Bugowiaki i „Mamy Czas Terespol”. Uwiecznieniem naszego balu zajęło się natomiast Terespolskie Studio Filmowe. Swoją obecnością zaszczycili nas: wójt gminy- J. Troć, kierownik GOPS -M. Pomorska, skarbnik-A. Huk, Li T. Niedźwiedziuk, M. Tarasiuk. Nie zawiedli nas również przyjaciele z placówek: Domu Pomocy Społecznej w Kostomłotach z P. dyrektor A. Sulikowską, Środowiskowego Domu Samopomocy w Międzylesiu, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zalutyniu, Domu Pogodnej Starości
w Kodniu. Przy okazji Balu zostały wręczone nagrody za frekwencję naszym uczestnikom. Z rąk P wójta
i kierownik GOPS otrzymali je: K. Biegajło, A. Dżaluk, J. Ustymowicz, P. Marczuk, K. Pierepiekarz, A. Kozakiewicz, M. Sacharczuk, A. Wasilewski, E. Magier.

Po części oficjalnej i uroczystym otwarciu balu wszyscy ruszyli w tany. Zabawę urozmaiciły konkursy z nagrodami, w których goście chętnie brali udział. Docenione też zostały oryginalne przebrania karnawałowe. Nagrody w tej kategorii otrzymali: Malwina Cebula (ŚDS) w Kodniu)- zaprezentowała się jako Czerwony Kapturek, Grzegorz Szkodziński (SOSW w Zalutyniu)- wystąpił jako Kot w butach.
W stroju wróżki obecna była Aleksandra Suwalska (SOSW w Zalutyniu). Jury wybrało także Króla i Królową balu. Zostali nimi L.Ciura (WTZ Kodeń) i M. Chwesiuk (SOSW Zalutyń).

Nagrody ufundowali wójt gminy Kodeń Jerzy Troć i Przewodnicząca Rady Gminy Barbara Radecka.

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom. Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Tomasza Niedźwiedziuka, który zainicjował naszą współpracą ze Stowarzyszeniem Bugowiaki i „Mamy Czas Terespol”.

     

Kalendarz aktualności

czerwiec 2024
pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7