„Twój Dar Serca dla Hospicjum”

Dnia 10.05.2019 zostaliśmy zaproszeni wraz z uczestnikami do szkoły na koncert charytatywny  pod hasłem ,,Twój Dar Serca dla Hospicjum”.

Na początku spotkania została wyświetlona prezentacja multimedialna przygotowana przez Ojca dr Filip Leszek Buczyński, który jest założycielem i Prezesem Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie. Przybliżył on nam smutne, ale zarazem pouczające historie podopiecznych hospicjum. Oglądaliśmy występy zdolnych uczniów, którzy zaprezentowali swoje talenty muzyczne, wokalne, taneczne, nie zabrakło pokazu  plastycznego, oraz wesołych skeczy i występu kabaretowego zaprezentowanego przez klasę 5 przygotowanego pod opieką  pani Reginy Hasiewicz. W czasie tego wydarzenia były zbierane środki do puszek na rzecz Podopiecznych Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie. Na ten cel trafiły także datki ze sprzedaży ciast i popcornu.

Organizatorem koncertu była Grupa Wolontariatu ,,Pomocna Dłoń ‚‚działająca przy  Zespole Placówek Oświatowych w Kodniu. Dziękujemy za zaproszenie.